Altay, Töraydın ve Uluç’a emanet

Altay, Töraydın ve Uluç’a emanet

Denizlispor mağlubiyeti sonrası Altay’da Alper Avcı’dan boşalan Teknik Direktörlük koltuğuna Sportif Direktör Özden Töraydın ve Takım Kaptanı Murat Uluç getirildi. Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Süper Lig’de kalıcı olacak bir Altay için çalıştıklarını kaydetti. Teknik Direktör Alper Avcı ile karşılıklı el sıkışarak yolları ayıran Altay’da dümene Sportif Direktör Özden Töraydın ve Takım Kaptanı Murat Uluç geçti. Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu yaptığı açıklamada yeni görevlendirmeyi duyururken; Hedefin iyi bir yapılanma ile gelecek yılların temelini atmak olduğunu ifade etti. Ekmekçioğlu; ‘‘Geride bıraktığımız iki sezonda elde ettiğimiz iki şampiyonlukta büyük katkısı olan Sportif Direktörümüz Özden Töraydın Teknik Direktör ve şimdiden Camiamızın sembol futbolcuları arasına adını yazdıran takım kaptanımız Murat Uluç yardımcısı olarak görevlendirildi. Kararımızın hayırlı olmasını temenni eder, Teknik ekibimize başarılar dilerim.’’ şeklinde konuştu.

Diyarbakır'da zırhlı polis aracına saldırıDiyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına el bombası atıldı.
Agave bitkisi 20 yıl sonra çiçek açtıSakarya'nın Akyazı ilçesinde, sadece bir kez çiçeklenen ve ardından kuruyan agave bitkisi dikiminden 20 yıl sonra çiçek açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber