Geri Dön

Altınordu ve UNICEF’den işbirliği

Türkiye’nin futbolcu fabrikası ve “Çocuklar geleceğimiz” sloganıyla genç sporcuları misyonunun merkezine koyan Altınordu, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu Türkiye Milli Komitesi ile birlikte kurumsal işbirliği yapmak için görüşmelere başladı

Altınordu ve UNICEF’den işbirliği

UNICEF Türkiye Milli Komitesi Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burcu Güvenek Araslı, İzmir’de Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldi. Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’nde eğitim gören gençlerle tanışıp kulüp felsefesini inceleyen Araslı, “Herkes sahalar, binalar ve tesisler yapabilir. Ancak bunu çocuk eksenine oturtmak ve her şeyi bu felsefeyle inşa etmek müthiş bir şey. Altınordu ile iş birliğinin başlamasıyla ilgili gerekli çalışmaları başlatacağım” dedi.

‘Bizim için büyük onur’

Başkan Özkan ise UNICEF gibi bir kurumla el ele vermenin hayalini yıllardır kurduğunu belirterek, “UNICEF armasını hak etmek, böyle bir kurum ile işbirliği içerisine girmek bizler için tarif edilemez bir duygu. Bizim en önemli merkezimiz çocuklar. UNICEF ile işbirliği kulübümüz için büyük onurdur” yorumu yaptı.

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.
14 Aralık 2019 Magazin Bülteni14 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber