Ameliyatsız estetik yapan cihaz geldi

Alsancak Talatpaşa Caddesi üzerindeki Park Sima Sağlıklı Zayıflama Polikliniği, yeni cihazları Exilis’in tanıttı.

Ameliyatsız estetik yapan cihaz geldi

Hem bölgesel zayıflama hem de cildin sıkılaştırılmasını hedefleyen cerrahi girişim olmaksızın gerçekleştiren bir tedavi imkanı sunan Exilis cihazı artık İzmirliler’in hizmetinde. Kalıcı zayıflık ömür boyu sağlık ilkesiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Park Sima Zayıflama Polikliniği Genel Müdürü Gülşen Altın, “Amerika’da da plastik cerrah ve tıbbi estetik profesyonellerden ‘En İyi Cilt Sıkılaştırma Ödülü’nü alan Exilis cihazı, güvenli, etkili, hassas ve acısız bir yöntem. Cerrahi bir girişim olmadığı için kişiler uygulamanın ardından günlük aktivitelerine hemen dönebiliyorlar” dedi. Exilis’ten dünya çapında film ve müzik yıldızlarının da yararlandığını belirtti.

17 yaşındaki genç yaşam savaşı veriyor!Tokat’ta motosiklet kazasında ağır yaralanarak 45 gün süren yoğun bakım sürecini atlatan fakat omurilik zedelemesi nedeniyle his kaybı yaşayan 17 yaşındaki Oğulcan Ökdem'in babası oğlunun tedavisi için destek bekliyor.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber