Antika fincan sergisi

Alaçatı’nın merkezinde, Kapari Bahçe’nin hemen yanında yer alan Kapari Kahve Tülin Çağlar koleksiyonu olan “ Antika Fincan Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.

Antika fincan sergisi

Alaçatı’nın merkezinde, Kapari Bahçe’nin hemen yanında yer alan Kapari Kahve Tülin Çağlar koleksiyonu olan “ Antika Fincan Sergisi”ne ev sahipliği yaptı. Her şeyin bir doğum günümde eşi ve çocuklarının fincan hediye etmesiyle başladığın belirter Tülin Çağlar, “Tüm seyahatlerde önce fincan arar olduk. Zamanla sayıları artıp vitrinlere sığmayacak hale geldiklerinde, bu güzellikleri dostlarımızla da paylaşmaya karar verdik” dedi. 17 yıldan beri topladığı yüzlerce antika kahve fincanı, dünyanın her tarafını gezerek topladığını, antikacılardan aldığını, muzayedelere katılarak satın aldığını belirten Çağlar ilk sergisini, Hilton’da Koruncuk Vakfı yararına açmıştı.

Bursa'da “Man in the middle attack” operasyonuBursa polisi, Türkiye’de bir çetenin kurdukları paravan şirketlerle uluslararası çapta dolandırıcılık yaptıklarını tespit etti. “Man in the middle attack” olarak bilinen ‘aradaki adam saldırısı’ diye nitelendirilen tekniği kullanan çete 3 ilde yapılan operasyonlarla çökertildi.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber