Antika tutkusunu yaşama geçirdi

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu Cansu Kaya, Karşıyaka’da Ankara İlkokulu’nun hemen arkasında açtığı, La Vie Est adlı antikacı dükkânıyla tutkusunu yaşama geçirdi.

Antika tutkusunu yaşama geçirdi

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu Cansu Kaya, Karşıyaka’da Ankara İlkokulu’nun hemen arkasında açtığı, La Vie Est adlı antikacı dükkânıyla tutkusunu yaşama geçirdi. Bu işe ilgisinin dedesinin eskiden Almanya’dan getirdiği guguklu saat, pikap ve radyo gibi eşyalarla başladığını belirten Kaya, “Yurtdışından da parçalar getiriyoruz. Her şeyin bir koleksiyoneri var. Bize gelenler, göz zevklerine hitap eden parçayı alıyor. Sakız kutularıyla ilgilenenler bile var” dedi. Aldığı bebeğin saçını yıkayan, fönleyen, tarayan ve fotoğrafını sonra kendisine gönderen müşterilerinin de olduğunu dile getiren Cansu Kaya, antikanın keyif işi olduğunu söyledi.

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.
20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber