Geri Dön

Atıklar, elektrik enerjisi olacak

Bodrum Belediyesi, bahçe atıklarının bertaraf edilmesi için iki dal öğütme makinesi aldı

Atıklar, elektrik enerjisi olacak

Bodrum Belediyesi’nin ‘Bodrum’da Doğa Kazanacak’ sloganıyla başlattığı çalışmalar kapsamında, bilinçsizce yol kenarlarına, çöp konteynerleri çevresi bırakılan ve sokakları kirleten bahçe atıklarının bertaraf edilmesi için dal öğütme makinesi temin etti.

Kötü görüntüye son

Yarımada’da kötü görüntülere neden olan bahçe atıklarının bertarafı için temin edilen öğütme makineleri Başkan Ahmet Aras’ın da katılımıyla kullanılmaya başlandı.

25 metreküp bahçe atığını 1 saatte 9 metreküp talaş haline getirebilen makine sayesinde sitelerden ve bazı konutlardan sokaklara atılan bahçe atıklarıyla mücadelede yeni bir döneme geçildi. Eldiven ve koruyucu gözlüğünü takarak bahçe atıklarını makineden geçiren Başkan Aras, şimdilik bu talaşların Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gübre olarak kullanılacağını ifade etti, “Çalışmalarımız devam ediyor. Bir ileri ki projemiz de bunları elektrik enerjisini üretmekte kullanmak olacak” diye konuştu.

Birlikte yaşadığı kadını öldürdü!Çanakkale'nin Bayramiç ilesinde evli olan Nuri E. (32), imam nikahlı ikinci eşi Şerife Beceren'i (26) av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Eroğlu, ilk ifadesinde, sabah ava gitmek için tüfeğini kontrol ederken kazayla ateş aldığını ileri sürdü.
FETÖ'cü Arif Erdem orada ortaya çıktı!TRT'nin haberine göre firari FETÖ'cü Arif Erdem, bir restorandan çıkarken kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber