Avukatlardan güç birliği

Avukat Can Şener, Avukat Cengiz Varol, Avukat Ömer Arı ve Avukat Ceyda Arı ortaklığında kurulan SAV Hukuk, Alsancak Aksoy Residence’ta ofis açtı.

Avukatlardan güç birliği

Açılışa, hâkimler, avukatlar, işadamları ve şirket temsilcileri katıldı. Sav Hukuk, İzmir’in tanınmış işadamlarına ve şirketlerine danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekle birlikte, genel olarak ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, inşaat hukuku, sigorta hukuku, idare hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında faaliyet gösteriyor.

Avukatlardan güç birliği

Yunusların denizdeki gösterisi kameradaPendik’te kıyıya yakın bölgeye gelerek yüzen yunus balıkları vatandaşların ilgi odağı oldu. Denizde yüzen yunus balıklarını gören vatandaşlar bu güzel manzara karşısında seyre daldılar. O anlar cep telefonu kamerasınca kaydedildi.Pendik’te yunus balıkları kıyıya yakın bir bölgeye gelerek yüzdüler. Yüzen yunus balıklarının suya dalıp çıkarak oluşturduğu manzara vatandaşların ilgisini çekti. Sahildeki kayalıklara oturan vatandaşlar, yunus balıklarının denizdeki gösterisini keyifle izlediler.O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde yunus balıkları denizde yüzüyor, vatandaşlar da yunus balıklarını ilgiyle izliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber