Geri Dön

AyaÇınızı denk alın

"Suiistimal edildim. Beni delirttiniz. Görevini yapmayanın çekinmeden kafasını koparacaÇım. Artık iyi niyetli yaklaşım göremeyeceksiniz."

AZİZ KOCAOĞLU'NDAN BÜROKRATLARA GÖZDAĞI Yöneticilerle toplantı yaptı BUCA'DAKİ saldırıda yaşamını yitiren Atilla Eraslan'ın cenaze töreni için Büyükşehir Belediyesi'nden tahsis edilecek otobüsün unutulması Başkan Aziz KocaoÇlu'nu çok kızdırdı. KocaoÇlu'nun, sinirlerini geren olay üzerine, cuma günü daire başkanları ve müdürlerle bir toplantı yaptıÇı ortaya çıktı. KULİSLERE göre KocaoÇlu, bürokratlara gözdaÇı veren sert açıklamalar yaparak, satır başlarıyla şöyle konuştu: Şimdiye kadar suiistimal edildim. Artık iyi niyetli yaklaşım göremeyeceksiniz. Görevini yapmayanın kafasını koparacaÇım. ÜrettiÇim projelerin hepsinin arkasındayım. Projelerimin arkasındayım BAŞKANLARI deli sanırdım. Ama seçildikten sonra deliriyorlarmış. Ben de delirdim. Personelin yarısı dedikodu yapıyor. 1.5 yıl sonra gidecek anlayışla böyle davranılıyorsa bilin ki buradayım. CHP benden iyi aday bulursa ya da halk daha iyisini işaret ederse demokratik yolla giderim. "Hiçbir yere gitmiyorum"

Antalya'da görülen 'ay balığı' şaşırttıAntalya Körfezi'nde amatör balıkçılar tarafından Akdeniz ekosisteminde nadir görülen "ay balığı" görüntüledi. Antalya Balıkçı Barınağı'ndan denize açılan kaptan Mehmet Sezgin Saman ve beraberindeki amatör balıkçılar, Beldibi Mahallesi açıklarında su yüzeyinde bir balığın yüzgecini fark etti. İlk anda balığın köpek balığı olduğunu düşünen balıkçılar, yaklaştıklarında Akdeniz'de nadir görülen ve bilimsel adı "mola mola" olan ay balığı olduğunu fark etti. Tekneye 2 metre kadar yaklaşan balığı görüntüleyen balıkçılar, şaşkınlıklarının yanı sıra büyük heyecan yaşadı.
15 Aralık 2019 Magazin Bülteni15 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber