Aydının sultanları kupa mesaisinde

Avrupa’da tarihinin ilk sezonunda finale çıkmayı başaran Aydın Büyükşehir Belediyespor, CEV Challenge Cup’ta bugün kupa için sahaya çıkacak.

Aydının sultanları kupa mesaisinde

Avrupa’da tarihinin ilk sezonunda finale çıkmayı başaran Aydın Büyükşehir Belediyespor, CEV Challenge Cup’ta bugün kupa için sahaya çıkacak. Monza kentindeki Candy Arena’da oynanacak maç saat 22.30’da başlayacak. Aydın Büyükşehir Belediyespor’un kupayı kazanabilmesi için rakibini puan kayıpsız 3-0 veya 3-1 yenip finali altın sete taşıması, altın seti de kazanması gerekiyor.

İzmir'de eski koca dehşeti! “Çok sevdiğim için bıçakladım"İzmir’in Tire ilçesinde, bir hemşire, barışma teklifini reddeden eski kocası tarafından sokak ortasında yaklaşık 8 yerinden bıçaklandı. Ağır yaralanan iki çocuk annesi talihsiz kadına ilk müdahale görev yaptığı hastanede yapıldıktan sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Gözü dönmüş koca ise suç aleti ekmek bıçağını çöpe atarak olay yerinden yaya olarak kaçarken yakalandı. "Eşinizi niye bıçakladınız?" sorusuna “Çok sevdiğim için” yanıtını veren zanlı, polis tarafından gözaltına alındı.
22 Eylül 2019 Magazin Bülteni22 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber