Ayrancılar’a iki müjde

Ayrancılar’a iki müjde

Torbalı’nın en kalabalık mahallesi Ayrancılar’a yerel seçim öncesi Entegre Hastane müjdesi geldi. Ayrancılar’ın güvenliği de jandarmadan polise devredilecek. Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, 3. seçim koordinasyon merkezini Ayrancılar’a açtı. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın da katıldığı açılış töreninde konuşan MHP Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, “Liderlerimiz, Cumhur İttifakı şemsiyesi altında bizleri bir araya getirdiler. Bizler de şimdi kapı kapı dolaşıp destek istiyoruz. Bizim adayımız Adnan Yaşar Görmez’dir” dedi.

Torbalı’nın örnek bir mozaik oluşturduğunu ifade eden Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “En ücra köye kadar hizmet götürdük. Torbalı, makam odasında oturularak yönetilecek bir ilçe değil. Bu bilinçle, göreve geldiğimiz günden bu yana sahada sizlerle beraber ilçemize hizmet ediyoruz. İlk asfalt çalışmamızı yaptığımız bölgelerin başında Ayrancılar geliyor” dedi.

‘Doğalgaza az kaldı’

Adnan Yaşar Görmez’in Torbalı’ya başarıyla hizmet ettiğini vurgulayan Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hastane müjdemizi daha önce vermiştik, resmi işlemleri tamamlandı çalışmaları başlıyor. Yine aynı şekilde Ayrancılar’a yakışır bir futbol sahası için de çalışmalarımızı başlattık. Sizlerin huzur ve güvenliği için Ayrancılar’a bir polis karakolu kazandırıyoruz. Doğalgaz için de ne gerekiyorsa yapacağız ve 2019’un sonuna kadar Ayrancılar’ın her noktasında doğalgaz olacak.”

Niğde'de sigara kaçakçılığıNiğde'de bir tırda, 11 milyon adet gümrük kaçağı makaron ele geçirildi.
16 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber