Ayvalıklılara geçmiş olsun

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, önceki gece kent genelinde meydana gelen hortum ve gök gürültülü sağanak yağışta maddi zarar gören iş yerlerinde ve sokaklarda incelemelerde bulundu.

Ayvalıklılara geçmiş olsun

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, önceki gece kent genelinde meydana gelen hortum ve gök gürültülü sağanak yağışta maddi zarar gören iş yerlerinde ve sokaklarda incelemelerde bulundu. Başkan Ergin’e; Meclis Üyesi Merih Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Kurthan Gençel, Fen İşleri Müdürü Murat Çankaya, Zabıta Müdürü Ali Çiçek ve Temizlik İşleri Müdürü Necdet Güngör eşlik etti. Başkan Ergin, “Evlerin bahçesinde ve kamuya açık alanlarda 50’yi aşkın ağaç devrildi. Bu ağaçların bir çoğu arabaların üstüne düştü. Fırtına nedeniyle bazı evlerin çatısı uçtu. Denize cephesi olan işyerlerinde, esnafımız maddi hasarlar gördü. Alibey Adası, Ayvalık merkez, Altınova ve Küçükköy mahallelerimizde belediye ekiplerimiz vatandaşlarımızın yanında olmak için görevdeydi. Vatandaşlarımız olumsuzlukları 0266 312 10 21 ve 0850 811 10 10 numaralı telefonlara iletebilirler” dedi.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber