Bakan Kasapoğlu’na İzmir Cup daveti

Bakan Kasapoğlu’na İzmir Cup daveti

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti, nisan ayında düzenlenecek olan 6. Uluslararası U12 İzmir Cup’a davet etti. İzmir Milletvekili Alpay Özalan’ın da eşlik ettiği ziyarette, İcra Kurulu Başkanı Barış Orhunbilge ile İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez de hazır bulundu.


Altınordu Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek nisan ayında düzenlenecek 6. Uluslararası U12 İzmir Cup’a davet etti.

Bakan Kasapoğlu’na U12 İzmir Cup hakkında bilgiler aktaran Başkan Özkan, “Bu turnuva Avrupa’nın 12 yaş kategorisindeki en önemli turnuvaları arasında yer alıyor. 5-6-7 Nisan tarihlerinde organize edeceğimiz turnuvada bu yıl 72 takım var. Milan, Ajax, Benfica, Chelsea, Monaco, Manchester City, Leicester City, Marsilya, Parma, Porto, Marsilya ve Lazio gibi Avrupa’nın en ünlü kulüplerini konuk edeceğiz. Turnuvada ülkemizden de 24 takım bu heyecana ortak olacak. Bize her zaman destek veren sizleri de aramızda görmekten büyük onur duyarız” dedi.

Bakan Dr. Kasapoğlu da 6. Uluslararası U12 İzmir Cup’ın çok önemli bir organizasyon olduğunun altını çizerek, “İzmir Cup, çocuklarımızın uluslararası deneyimlerinin artması, farklı kültürleri tanıması ve futbol sayesinde sosyalleşmesi açısından çok değerli bir marka. Böylesine bir turnuvayı sürekli büyüterek 72 takıma kadar çıkarmak kolay iş değil. Altınordu Kulübü ve Başkan Seyit Mehmet Özkan, önemli bir misyon üstleniyor. nisan ayında çocuklarla birlikte olmayı çok istiyorum” şeklinde konuştu.

Çatı katında panter şokuFransa'da bir binanın çatı katına tırmanan siyah panter, bina sakinlerince paniğine neden oldu. Yaklaşık 2 saatlik çalışma sonunda sakinleştirici iğneyle vurulan panter, itfaiye ekipleri tarafından ele geçirildi.
20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber