Bakan Kasapoğlu’yla ‘Karşıyaka Stadı’ zirvesi

Karşıyaka kurmayları, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu’yla birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin son çalışmalar hakkında bilgi aldı

Bakan Kasapoğlu’yla ‘Karşıyaka Stadı’ zirvesi

Yapımı yılan hikayesine dönen Karşıyaka Stadı için Ankara’ya çıkarma yapan Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, Divan Kurulu Başkanı ve Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Fatih Diniz, Genel Sekreter Mehmet Yaya ile yönetici Kazım Türk Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede daha önce 2 kez yapılan ihalesi açılan davalarla iptal edilip yeniden ihale aşaması beklenen Karşıyaka Stadı ile ilgili çalışmaların hızlandırılacağını müjdeleyen Bakan Kasapoğlu, Karşıyaka’nın yararına olacak her projede de üzerlerine düşen ne varsa yerine getirmeye hazır olduklarını aktardı.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Toplantının Karşıyaka’nın geleceği için büyük önem taşıdığını belirtti, “Sayın Bakanımız ile görüşmemiz oldukça verimli geçti. Bakanımız, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin çalışmaların hızlandırılacağını söyledi” dedi.

Toplantı ile ilgili görüşlerini aktaran Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı ise, “Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti İzmir Milletvekili Sayın Alpay Özalan’a ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu’na ilgileri ve sıcak karşılamaları için teşekkür ediyorum. Bakanımız, stat konusunda artık bir mutabakat sağlandığı için oldukça memnun oldu. Artık yalnızca ihale aşaması kaldı. Bunu hızlandırmak adına, Bakanımız ile birlikte rutin toplantılara devam edeceğiz ve ekim ayı içerisinde tekrar toplanacağız. Moralli dönüyoruz. Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’i de ziyaret ettik. Yine, uzun uzun ve detaylıca Karşıyaka’yı anlattık. Projelerimizin ilgiyle karşılanması oldukça sevindirici” dedi.

21 yaşında ilk kez kendini gördüBursa'da doğuştan görme engelli Ayşe Acar (21), sağ gözüne yapılan kornea nakliyle ilk kez gördü. Bugüne kadar hep kendi yüzünü merak ettiğini söyleyip, hayallerini anlatan Ayşe Acar, diğer gözünün de görmesi için aynı şekilde kornea nakli yapılması gerektiğini söyledi.
19 Ekim 2019 Magazin Bülteni19 Ekim 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber