Baskan İduğ’dan Göztepe’ye destek sözü

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Bornova Belediyesi’nin kendilerine her zaman destek olduğunu vurguluyan Sepil, müteahhitlerin aralık tarihini verse de kendilerini önümüzdeki sezonun tamamında Bornova’da oynayacak şekilde hazırladıklarını söyledi. Belediye Başkanı İduğ ise, “Sarı kırmızılılar ile güç birliğimiz sürecek. Gelecek adımlarını beraber atacağız” dedi

Baskan İduğ’dan Göztepe’ye destek sözü

Spor Toto Süper Lig’de üst üste üçüncü sezonuna hazırlanan Göztepe’de Başkan Mehmet Sepil, Bornova Belediyesi Başkanı Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Sarı kırmızılı kulübün Başkan Vekili Talat Papatya ve CEO Özgür Gündoğan’ın da yer aldığı ziyarette, stat ve alt yapı konusunda birlikte yapılabilecek çalışmalar konuşuldu. Bornova Belediyesi ve Göztepe işbirliğinin futbolun yanında, sporun bütün amatör dallarında da devam edeceğini belirtildi. Göztepe ve Bornova’nın her zaman elele olması gerektiğini ifade eden Başkan Mustafa İduğ da Bornova’nın tesisleşme ve alt yapıya önem vererek İzmir’in profesyonel takımlarına yetiştirici olacağını söyledi.

‘Birlikteliğimiz sürecek’

Süper Lig’de geçen son üç sezonda Bornova Belediyesi’nin kendilerine her alanda ev sahipliği yaptığını belirten Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, “Bunun en önemli sebeplerinden biri Bornova Belediyesi ile stat konusunda yaptığımız işbirliği. Play Off finalinde Eskişehirspor’u yenip Süper Lig’e çıktığımızda Bornova Belediyesi bize kucak açtı. Bornova Stadı’nı hızla büyüttük. Şimdi Bornova’da dördüncü yılımızı da dolduracağız. Göztepe’ye çok güzel bir stat yapıyoruz ama müteahhitler aralık ayı için tarih verse de biz 1 yıl daha Bornova’da oynayacak şekilde kendimizi hazırlıyoruz. Bornova Belediye Başkanı Sayın Mustafa İduğ’dan onu rica ettim. Biz kendi stadımıza geçtikten sonra Bornova Belediyesi ve Göztepe işbirliği futbolun yanında sporun bütün amatör dallarında devam edecek. Birlikte yine çalışacağız” diye konuştu.

Heykelleri dikilmeli

Ziyaretinden dolayı Mehmet Sepil’e teşekkür eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Mehmet Sepil’in Göztepe’ye, İzmir ve Türk futboluna büyük katkıları oldu. Son beş yılda yaptıkları ile Seyit Mehmet Özkan ile birlikte heykeli dikilmesi gereken bir futbol adamı” dedi. Göztepe ve Bornova’nın her zaman elele olması gerektiğini ifade eden Başkan İduğ, “Bu anlamda stat dışında alt yapı ile ilgili bir davetim oldu. Göztepe, Altay ve Altınordu yarışan takımlar. Bornova’nın tesisleşme ve alt yapıya önem vererek bu profesyonel takımlara yetiştirici olması önceliğimiz” diye konuştu.

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.
18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber