Batur: Paylaşmam doğru olmayacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerine Genel Merkez’e giden Narlıdere Belediye Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Abdül Batur, CHP Lideriyle görüştü.

Batur: Paylaşmam doğru olmayacak

Görüşmenin kendisi açısından son derece verimli geçtiğini belirten Batur, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde bugün, CHP Genel Merkezinde CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile baş başa bir görüşme gerçekleştirdik. Ancak görüşmenin detaylarını, paylaşmanın doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.

‘İlk PM’de belli olur’

Öte yandan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile ilgili, “Genel Başkan, kentin menfaati için bu konuyu biraz daha değerlendirme ihtiyacı duydu. Bütün aday adayları İzmir’e yakışıyor. İzmir için büyük işler yapacağız. İzmir’e uzaydan birini getireceğimiz yok, herkesin tanıdığı bir isim olacaktır. Önümüzdeki günlerde toplanacak ilk Parti Meclisi (PM) toplantısında belli olur” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK'nın elinden kurtarılan Cafer Ceylan'ın ailesiyle görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü PKK'nın elinden kurtarılan Cafer Ceylan'ın ailesiyle telefonda görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Diyarbakır'da 15 yaşındayken dağa kaçırılan oğlu Cafer Ceylan için oturma eylemine katılan anne Hatice Ceylan, polisin çalışmasıyla evladına kavuşmanın sevincini yaşadı. Anne Ceylan, 'Polislerimiz, askerimiz, devletimiz sayesinde oldu. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin' dedi.
Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber