Bayraklı’nın gururları

Bayraklı’nın gururları

Bayraklı Belediyesi’nin gözbebeği olan, BAYSEM’le üniversite sınavına hazırlanan 134 öğrenciden 126’sı farklı bölümlere yerleşti. Başarılı öğrenciler, kendilerine ücretsiz eğitim desteği sağlayan Başkan Serdar Sandal’ı ziyaret etti. Öğrencileri tek tek kutlayan Sandal, “Bu sürecin daha başındasınız. Ne kadar iyi yetişirseniz, kendinizi geliştirir ve toplumun yararına kendinizi hazırlarsanız bizi bir o kadar mutlu etmiş olursunuz. Çünkü, artık hepimiz birbirimizden sorumluyuz” dedi.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber