Bayramın renkleri

TURİZMDE yüzler, bayramla gülecek.

Bayramın renkleri

Çeşme Altınyunus Otel’de, son dönemin gözde popçularından Gülay Eralp, bayramın ikinci
gecesi sahne alacak. Limitsiz yerli içkili gece,
139 liradan başlayan fiyatlarla... Ilıca Otel’de, ekranların neşeli ikilisi Safiye Soyman ve Faik Öztürk, mikrofon başına geçecek. Çeşme’de ilk kez program yapacak ikili, 29 Kasım gecesi şarkılarıyla ve esprileriyle bayrama tat katacak.

Fatih Ürek, Efes’te olacak
ÇEŞME Radisson Blu’da ise bayramın ikinci gecesi Cenk Eren olacak. Yarım pansiyon, gala yemeği ve limitsiz yerli içkinin kişi başı günlük fiyatı 149 TL. Kuşadası Pine Bay Otel’de ise bayramın ilk gecesi Altay sahne alacak. Tam pansiyon, gala gecesi ve limitsiz içkili günlük kişi başı fiyatı 129 TL.. Swissotel Grand Efes’te bayramın ikinci gecesi Fatih Ürek, sevenleriyle birlikte olacak.

Koyun için iddiaya girip Ercan Kurt'un öldüğünü anons ettiler!Bolu'nun Mengen ilçesinde lokanta işleten Ercan Kurt'un yanında çalışan garson, arkadaşıyla bir koyun için iddiaya girip, belediye hoparlöründen patronunun öldüğü yönünde anons yaptırdı. Öldüğüne dair anonsu duyunca soluğu belediyede alıp, sağ olduğu yönünde ikinci bir anons yaptıran Ercan Kurt, korkarak lokantaya gelen yakınlarına tek tek durumu açıklamak zorunda kaldı.
16 Kasım 2019 Magazin Bülteni16 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber