Beş mahallenin daha altyapısı yenileniyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ beş mahallenin içme suyu ve kanalizasyon hattını baştan aşağı değiştiriyor

Beş mahallenin daha altyapısı yenileniyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Karşıyaka ve Deliktaş mahallelerinin içme suyu ve kanalizasyon hatlarını baştan aşağı değiştiriyor. Yağmur suyu hatlarının döşeneceği 95 milyon liralık dev altyapı yatırımının temel atma töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Törende konuşan Büyükşehir Başkanı Osman Zolan, her zaman kentin geleceğini düşündüklerini belirtti.

İki yılda bitecek

Başkan Zolan sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim derdimiz kendimiz değil, şehirimizdir. Milletimiz sağolsun bize destek oluyor, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Altyapı ‘toz, çamur, suların kesilmesi’ demek ama bittiğinde ‘yıllarca sorun kalmayacak’ demek. Altyapı yaptıktan sonra üste ne yapsanız yakışacaktır.” Başkan Zolan, beş mahallede gerçekleştirilecek altyapı projesinin iki yıl içinde tamamlanacağı müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT Özel'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir sondaj gemisi daha alacağız. Sadece Akdeniz'de değil, Karadeniz'de hatta uluslararası sularda da bu çalışmaları sürdüreceğiz." dedi.
Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber