“Beşiktaş’ı yenmiştik pekala yine yeneriz”

Manisaspor, pazartesi akşamı İstanbul’da Beşiktaş’la hayati önem taşıyan puan mücadelesine çıkacak.

“Beşiktaş’ı yenmiştik pekala yine yeneriz”

Siyah beyazlı takımın bu önemli sınav öncesi hazırlıkları sürerken, güçlü rakiplerini geçen sezon İnönü Stadı’nda 3-2 mağlup ettiklerini hatırlatan Teknik Direktör Reha Erginer, “O zaman Beşiktaş’ı yendik, bugün pekala yine yenebiliriz” dedi.
Kayseri maçında sergiledikleri başarılı futbolun ardından Mersin’i mağlup ederek iyi bir hava yakaladıklarını dile getiren Erginer, şu açıklamayı yaptı: “İlk günden beri kaliteli oyunculardan kurulu güçlü bir takım olduğumuzu söyledim. Biraz morale ihtiyacımız vardı ve şu anda moralimiz de üst düzeyde. İnönü Stadı’nda yeni bir zafer kazanacağımıza inanıyorum.”
Tarzan’da sakatlıkları süren Makukula, Mehmet Güven ve Klukowski, Beşiktaş maçında da yok. Ömer’in’in durumu belirsizliğini koruyor.


Golcü Isaac Fransa yolcusu

Manisaspor’un gol silahlarından Isaac’ın önümüzdeki sezon Fransa’da top koşturacağı iddia edildi. Fanatik Gazetesi’nin haberine göre, Isaac, Fransa 1. Lig takımı Toulouse ile söz kesti.

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.
18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber