Bilardo topu oldum

Konak Rotary Kulübü’nün toplantısına katılan Başkan Mehmet Bektur, “Eğer Altay veya KSK’nin başkanı olsaydım, stat sorunuyla bu kadar uğraşmazdım”dedi

Bilardo topu oldum

Bucaspor Başkanı Mehmet Bektur, Konak Rotary Kulübü’nün düzenlediği toplantıda, ilginç değerlendirmeler yaptı. İzmir’in 7 yıllık Süper Lig hasretini dindiren takım oldukları halde haftalarca stat sorunuyla uğraştıklarını hatırlatan Bektur, “Eğer Altay veya KSK’nin başkanı olsaydım, bu sorunu daha çabuk çözerdim. Medyadan daha fazla destek görürdüm. Ancak Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, GSGM, Sabri Sadıklar, Buca ve Büyükşehir Belediyesi arasında bilardo topuna döndüm. İş öyle bir noktaya geldi ki, ‘Bucalı’ gibi davranıp ‘Höt’ diyerek işimizi hallettik” dedi.
Bucaspor’un Altay ve KSK gibi, “İzmir eliti” olmadığını dile getiren Bektur, “Doğudan aldığı göç ve ilçedeki gecekondulaşma sonrası Buca’nın diğer semtlerdeki algılanması değişti. Köy gibi görülmeye başlandı. Alsancak’a bira içmeye gelen Bucalılar nerede oturduklarını utana sıkıla söyler oldular. Bucaspor farklı algılandı. Biz bu algıyı kırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Koyun için iddiaya girip Ercan Kurt'un öldüğünü anons ettiler!Bolu'nun Mengen ilçesinde lokanta işleten Ercan Kurt'un yanında çalışan garson, arkadaşıyla bir koyun için iddiaya girip, belediye hoparlöründen patronunun öldüğü yönünde anons yaptırdı. Öldüğüne dair anonsu duyunca soluğu belediyede alıp, sağ olduğu yönünde ikinci bir anons yaptıran Ercan Kurt, korkarak lokantaya gelen yakınlarına tek tek durumu açıklamak zorunda kaldı.
16 Kasım 2019 Magazin Bülteni16 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber