‘Bir olduğumuzda asla yenilmeyiz’

Bayındır Belediyesi tarafından düzenlenen‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinlikleri kapsamında önceki gün Kani Bey Parkı’nda ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş ilçe sakinleriyle buluştu.

‘Bir olduğumuzda asla yenilmeyiz’

Bayındır Belediyesi tarafından düzenlenen‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinlikleri kapsamında önceki gün Kani Bey Parkı’nda ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş ilçe sakinleriyle buluştu. Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Uğur Demirezen, “Milletimiz, bağımsızlığınmızın tehlikeye düştüğü darbe gecesi vatanımızı canla başla savundu. Bir olduğumuzda hiçbir yabancı güç bizi yenemez” dedi. duruma getirdiğini belirtti. 15 Temmuz gecesi şu parti bu parti demeden herkesin vatan savunması için sokaklara döküldüğünü ifade eden Prof. Dr. Karataş, “Kardeşi kardeşi kırdırmak isteyen dış güçler hiç bir zaman başarılı olamadı ve olamayacak” diye konuştu.

Osmaniye iki şehit haberiyle yandıIrak’ın kuzeyinde devam eden ’Pençe-3’ harekatında, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Üzeyir Aslan ile Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Yılmaz’ın Osmaniye’deki baba ocaklarına ateş düştü.
MasterChef 4. Bölüm FragmanıMasterChef 4. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber