Bir yıl rötar yaptım

Göztepe Teknik Direktörü Erol Azgın, Altınbaş’ın takımın başına geçmesini istediğiniancak Tarsus’u çalıştırdığı için, “Etik olmaz” diyerek olumsuz yanıt verdiğini söyledi

Bir yıl rötar yaptım

Göztepe Teknik Direktörü Erol Azgın, bir yıl önce Göztepe’nin başına geçme şansı olduğunu fakat o zaman Tarsus İdmanyurdu’nu çalıştırdığı için bu teklifi kabul etmediğini söyledi.
Azgın, “Geçen sezon Mustafa Fedai ile yolların ayrılmasından sonra Göztepe Başkanı İmam Altınbaş, (Gel, Göztepe’nin başına geç) dedi. Ancak etik açıdan doğru olmadığı için teklifi redettim” dedi.
Mütevazı bir insan olduğunu, futbolcularıyla iddialı konuşmasına rağmen, iddialı demeçlerden vermekten kaçındığını vurgulayan Azgın şunları söyledi:

Marşı ezberledim
“Tarsus ve G.Antep BŞB’yi Yükselme Grubu’na taşıdım. Aynı başarıya ulaşmak istiyorum. Göztepe’nin tüm maçlarını izledim, ama karşılaşma bitince hep stattan ayrılmıştım. İsyan Marşı’nı Tepecik maçına kadar duymadım. Tesislere gelince marşı kağıda yazdırıp ezberledim. Fethiye karşısında alacağımız galibiyetin ardından ben de taraftarlarla birlikte marşı söyleyeceğim.”

HDP'li Hatice Çevik tutuklandıŞanlıurfa'nın Suruç Belediye Başkanı HDP'li Hatice Çevik, 'terör örgütü üyesi olmak' ve 'terör örgütü propagandası yapmak' suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber