Birlikten kuvvet doğar

Manisasporlu taraftarların başlattığı yardım kampanyası ilgi görmeye devam ediyor. Göztepeli bir taraftarın, açıklanan hesap numarasına 250 lira yatırarak ilk yardım elini uzatanlardan biri olması Manisa’da büyük sevinç yarattı

Birlikten kuvvet doğar

Manisaspor’da gündem Makukula borcu. Portekizli futbolcuyla 5 yıldır süren borç konusu, siyah beyazlı ekibin gelecek sezonki planlarını doğrudan etkileyecek konumda. Bu borç nedeniyle Manisaspor, eksi 9 puan cezası alma olasılığı ile karşı karşıya kaldı. Manisaspor yönetimi, futbolcunun 1.6 milyon euroluk alacağının bir kısmını ödeyerek, oyuncuya ödeme yaptığına dair belgeleri 15 gün içerisinde almak istiyor.

Taraftar kenetlendi

Manisaspor’a gönül verenler, sosyal medyada #ManisasporDestekİstiyor hashtag’i adı kampanyayla büyük bir farkındalık başlattılar. Binlerce destek mesajı, Türkiye gündeminde de yer aldı.

Kampanya, yoğun ilgi görürken, “Manisaspor Kulübü Derneği 5280-184148-355 (TRY) TR74 00 13 4000 0001 8414 8006 33” olarak açıklanan hesaba, yardım yağdı. İlk maddi desteği Göztepeli bir taraftarın 250 TL ile yapması, oldukça anlamlı hareketlerden biriydi.

Özellikle, Makukula’nın alınmasında başrol oynayan isimlerden biri olan Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sait Türek’in konuya duyarlı olması gerektiğini ileten taraftarlar, Vali Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ilçe belediye başkanlarının yanı sıra, Manisalı milletvekilleri Murat Baybatur, Recai Berber, Selçuk Özdağ, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Özgür Özel, Tur Yıldız Biçer, Mazlum Nurlu, Erkan Akçay’a mesajla destek çağrısında bulundu.

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.
20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber