‘Bizim pırıl pırıl gençlerimiz var’

‘Bizim pırıl pırıl gençlerimiz var’

“Bir hayalim var” sloganıyla yola çıkarak Pınar Karşıyaka’ya 2014 yılında Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası, 2015’te ise Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ndeki tarihi şampiyonluğu kazandırıp ilk kez Euroleague’e taşıyan antrenör Ufuk Sarıca, 3 yıl sonra döndüğü kulüpte yeni hayalleri hep birlikte gerçekleştireceklerini söyledi. 2019 FIBA Dünya Kupası’na taşıdığı A Milli Takım’daki başantrenörlük görevini Karşıyaka’yla birlikte sürdürecek olan Sarıca, yeşil kırmızılılardaki yeni dönemini ve hedeflerini anlattı. Karşıyaka taraftarlarını ve Pınar Karşıyaka’yı çok sevdiğini belirten Sarıca, “Geçmişte birlikte yaşanmışlıklarımız var, büyük bir başarı elde ettik. Aslında geçen sezon içinde de bir dönem takıma dönmem söz konusu olmuştu. Ancak babamı kaybettiğim dönemde ailevi nedenlerden ötürü İstanbul’dan çıkabilme ihtimalim yoktu. Başta Karşıyaka taraftarlarından gelen yoğun sevgi, ilgi ve sıcaklık, başkanımız ve yönetim kurulunun ısrarı etken oldu. Yeni bir projenin başlangıcındayız. Umarım yine güzel günleri yakalarız yine güzel bir takım yaparız. Bunu başaracak güçteyiz ve gençlere güveniyorum” dedi.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.
Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber