Geri Dön

Bodrum Cup’ta sevgi çemberi rekoru

American Hospital The Bodrum Cup, ses getiren etkinliklerine dünyanın en büyük sevgi çemberiyle devam etti.

Bodrum Cup’ta sevgi çemberi rekoru

American Hospital The Bodrum Cup, ses getiren etkinliklerine dünyanın en büyük sevgi çemberiyle devam etti. Kissebükü Koyu’nda teknelerin su üzerinde buluşmasıyla dünyanın en büyük sevgi çemberi tüm dünyaya sunuldu.

‘Sahip çıkmalıyız’

Anadolu Sigorta Etabı’nın kazananı da yüzlerce yat arasından HIZIR 1 oldu. The Bodrum Cup bu sevgi çemberi sayesinde tarihi güzeliğiyle öne çıkan Kissebükü Koyu’na dikkat çekti. Evrensel dilde sonsuz sevgiyi simgeleyen bu çemberle doğayı korumanın ve insanla doğa birlikteliğinin gücü vurgulandı. Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal, “The Bodrum Cup olarak bölgenin tarihsel ve doğal güzelliklerine de sahip çıkmak önemli bir geleneğimiz ve sorumluluğumuz. Hem Bodrum’daki hem de Türkiye’deki tüm doğal güzellikleri tanıtmak amacıyla Kissebükü Koyu’nda buluştuk ve dünyanın en büyük sevgi çemberini yaptık” dedi.

Hırsızlık değil cinayet! Defin işlemleri sırasında ortaya çıktıKarabük'te, Recep Gücük (87) evinde koltukta ölü bulunurken, yakınları eve hırsız girdiğinden şüphelendi. Bir gün önce alt kata kiracı olarak taşınan kişilerin Gücük'ün evinden 14 bin 500 TL'yi çaldığı belirlenirken, 2 kişi tutuklandı. Recep Gücük'ün evinden paranın çalındığını anlamasıyla kalp krizi geçirerek öldüğü tahmin ediliyor.
Kırmızı Bank 22. Bölüm (22 Ocak 2020)Kırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle. Bugün 22 Ocak 2020… Bakın geçmişte takvimler 22 Ocak’ı gösterdiğinde neler olmuş, Kırmızı Bank’ın gündeminde izleyelim…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber