Bornova Belediyesi’nden Avrupa’ya

Bornova Belediyesi’nde zabıta memuru olarak görev yapan Ali Bilgin, Milli Takım sporcusu oldu. 10 yıldır profesyonel kick boks yapan genç zabıta, Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı

Bornova Belediyesi’nden Avrupa’ya

Bornova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde gece ekibi amiri olarak görev yapan Ali Bilgin, 10 yıldır profesyonel olarak ilgilendiği kick boks sporunda elde ettiği başarı ile sadece Bornova’nın değil, İzmir’in gururu oldu.

Başkan İduğ’a teşekkür

Geçtiğimiz ay Erzurum’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda ikinci olan Ali Bilgin, Milli Takım sporcusu olarak 2020 yılı nisan ayında yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı.

Antrenmanlarını Yeşilova Altınkemer Spor Salonu’nda yapan Bilgin, amacının Avrupa Şampiyonası’na katıldıktan sonra Türkiye’de ve Avrupa’da profesyonel gala maçlarına çıkmak olduğunu söyledi. Başarılı sporcu, verdikleri destek ve gösterdikleri anlayış nedeniyle Bornova Belediyesi’ne ve Başkan Mustafa İduğ’a teşekkür etti.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber