Bostanlıspor’dan LÖSEV’e destek

Sosyal Sorumluluk Projelerine bir yenisini daha ekleyen Bostanlıspor bu kez de LÖSEV’e destek olmak için maça ağızlarına maske takarak çıktı, rakiplerinin de aynı şekilde çıkmasını sağladı.

Bostanlıspor’dan LÖSEV’e destek

Karşıyaka’da farkındalık yaratmak ve LÖSEV’e manen destek olmak amacıyla böyle bir olayı gerçekleştirdiklerini belirten Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, “Minik ve küçük futbol takımlarımızın toplum bilincini daha da artırmak ve için böyle bir ortam yaratmak ve LÖSEV’e katkı amacıyla Altay’ın Yamanlar Futbol Okulu ile dostluk maçı düzenledik. Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Çim Sahası’nda yaptığı dostluk maçında LÖSEV’in ‘Maskeni tak ve fotoğrafını paylaş kampanyası’ ve aynı zamanda Kasım ayının ilk haftasındaki ‘Lösemili Çocuklar Haftası’na katkı vermek istedik” dedi.

Evden gelen koku korkunç gerçeği ortaya çıkardıAdana'da yalnız yaşayan ve yaklaşık 10 gün önce yaşamını yitiren Mustafa Ağkurt (70), evinden yayılan kötü kokudan şüphelenip, polis ve çilingir yardımıyla eve giren komşuları tarafından bulundu.
19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber