Burhaniyelilere doğalgaz müjdesi

Burhaniye’ye 2019 yılı içerisinde gelmesi planlanan doğalgaz ile ilgili altyapı çalışmaları başladı.

Burhaniyelilere doğalgaz müjdesi

Burhaniye’ye 2019 yılı içerisinde gelmesi planlanan doğalgaz ile ilgili altyapı çalışmaları başladı. İlçe merkezinde yer alan Uğur Mumcu Bulvarı’nda şehir içi dağıtım noktası yapımı için sürdürülen çalışmaları Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde inceledi.

Yaşanabilir kent

Doğalgazın Balıkesir’den Havran sınırına kadar ana hat olarak geldiğini ifade eden Başkan Uysal doğalgazın Burhaniye, Edremit ve Havran ilçelerine bu ana hattan dağıtılacağını ifade etti. Verdiği sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Uysal, “Beş yılda ilçemizde birçok devlet projesi hayata geçti ve bundan sonra da planlanan projeler için çalışmalarımız devam ediyor. ‘Burhaniye kazanacak’ diye çıktığımız bu yolda ilçemizi ileriye taşıma ve yaşanabilir bir kent olma vizyonuna yakışır adımlar attık” diye konuştu.

Binaları tırtıllar bastıKocaeli'nin Körfez ilçesindeki bir sitede binaların duvarları tırtıllarla kaplandı. Site yöneticisi Tayfun Balıkçı, zamanında ilaçlama yapılmadığı için tırtılların çoğaldığını söyledi.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber