Büyüyen Torbalı’ya doğalgaz geliyor

Son 5 yılda iki kat büyüyen Torbalı’da, yeni yaşam ve ticaret alanlarına doğal gaz verilmesi için sürdürülen çalışmalarda sona gelindi.

Büyüyen Torbalı’ya doğalgaz geliyor

İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’le görüştü. Başkan Görmez, “Sayın Yetik, 2019 yılında Torbalı’ya büyük bir yatırım yapacaklarını dile getirdi. Atatürk, Muratbey ve Cumhuriyet mahalleleri gibi öncelikli bölgelerimiz var. İlçede yaşam kalitesi arttıkça göç alıyoruz. Son 5 yılda Torbalı’da yaşamayı tercih eden vatandaşlarımızın sayısı 50 bine yakın. Stratejik planlarımızı bu büyüme hızına göre programlıyoruz” şeklinde konuştu.

Kadıköy’de tekne kurtarma operasyonuDenizde Arama Kurtarma (DAK-SAR) ekipleri Kadıköy açıklarında karaya oturan tekneyi kurtardı. Kurtarma anı kameralara saniye saniye yansıdı.
Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber