‘Çalışanlar, yüreğini koymalı’

‘Çalışanlar, yüreğini koymalı’

Dirinler Makina, kurucuları Ahmet Cemal Dirin’i anma yemeği düzenledi. 30 Nisan’a denk gelen yemek nedeniyle 1 Mayıs İşçi Bayramı da coşkuyla kutlandı. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Rebil Dirin, 1952 yılından beri gerçekleştirdikleri büyümenin sırrının çalışanlar olduğunu söyledi. Dirin “Firmaları oluşturan en önemli yapı taşları çalışanlardır. Onlar işlerine yüreklerini koyarak çalışmazsa, biz bu kadar başarılı olamayız” dedi.

Çalışanların motivasyonlarının önemli olduğunu belirten Dirin, “Biz bir aileyiz, onların kişisel ve mesleki gelişimine destek olarak yetkinliklerini artırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Mutlu bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak görevimiz. Böyle olunca da geliştirdiğimiz büyük projelerden çalışanlarımızla yaptığımız güç birliği sayesinde alnımızın akıyla çıkıyoruz” vurgusunu yaptı.

Bursa'da “Man in the middle attack” operasyonuBursa polisi, Türkiye’de bir çetenin kurdukları paravan şirketlerle uluslararası çapta dolandırıcılık yaptıklarını tespit etti. “Man in the middle attack” olarak bilinen ‘aradaki adam saldırısı’ diye nitelendirilen tekniği kullanan çete 3 ilde yapılan operasyonlarla çökertildi.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber