‘Can dostlarımızı yalnız bırakmayalım’

Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği, Menderes’in Deli Ömerli köyündeki Şopengazi Nebiha Deprem Bakımevi’nde yaşayan köpekler yararına özel bir yemek düzenledi.

‘Can dostlarımızı yalnız bırakmayalım’

Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği, Menderes’in Deli Ömerli köyündeki Şopengazi Nebiha Deprem Bakımevi’nde yaşayan köpekler yararına özel bir yemek düzenledi. Kültürpark Tenis Kulübü’nde Haytap Federasyon Temsilcisi ve Şopengazi Bakımevı Annesi Esin Önder ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen yemek, çok sayıda hayvanseveri bir araya getirdi. Bakımevinde yaklaşık 2 bin köpeğin bulunduğunu belirten Önder, “Can dostlarımızı yaşatmaya çalışıyoruz; ‘El ver ki can bulsunlar’ adı altında yardım geceleri düzenliyoruz, herkesi bu canlara el vermeye bekliyoruz” dedi. Destek olmak isteyenler için derneğin hesabı: Türkiye İş Bankası Gaziemir Şubesi 0470979 (IBAN No: TR46 00064 0 0000134430470979)

Aşırı hız sonucu feci kaza kamerada: 1 ağır yaralıEsenyurt’ta yolda seyir halinde ilerleyen minibüs sürücüsü, aniden yavaşlayarak sağ dönüş yapınca arkasından hızla gelen motorun çarpmasına neden oldu. Yüksek hızla seyir halinde olan motor sürücüsü çarpmanın etkisiyle ağır yaralandı. Feci kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber