‘Çello olmadan yaşayamam’

‘Çello olmadan yaşayamam’

Beş yıldır çello çalan 15 yaşındaki Arya Nur Güneş, Avusturya ve Ukrayna’da kendi kategorisinde katıldığı uluslararası yarışmalarda kazandığı birinciliklerle İzmir ve Türkiye’nin gururu oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Ortaokulu’na kabul edilmesiyle birlikte sanata adım atan Güneş, eğitimine bir yıldır Madrid’de devam ediyor. Çellonun hayatının bir parçası olduğunu dile getiren Güneş, “Hayatım boyunca müzikle haşır neşir oldum ama çelloyu bulduktan sonra hayatım tamamlandı diyebilirim. Eksik bir parça varmış o da çelloymuş, çellosuz yaşamı düşünemiyorum. Dünya çapında bir solist olmak istiyorum” dedi.- İZMİR AA

Çocuğun 4. kattan düşme anı güvenlik kamerasındaAntalya'nın Kumluca ilçesinde 4. kattaki dairenin balkonundan düşerek ağır yaralanan 2,5 yaşındaki çocuğun düşme anı, güvenlik kamerasına yansıdı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber