Çevre elçileri Estonya’da

Çevre elçileri Estonya’da

Karşıyaka Belediyesi, “Doğanın Ruhu” başlıklı proje kapsamında İsmail Hakkı Tonguç Gençlik Eğitim Merkezi’nin (KARGEM) başarılı öğrencilerini Estonya’ya gönderdi.
Uluslararası organizasyonda; çevre, geri dönüşüm, iklim değişikliği gibi konularda eğitimler verildi, iyi uygulama örnekleri paylaşıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, projeyle, çocukları uluslararası düzeyde çevre politikalarıyla buluşturmayı ve farklı kültürler ile tanıştırmayı amaçladıkkarını belirtti. İzmir’e dönen öğrenciler, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ı ziyaret ederek edindikleri bilgileri paylaşacak.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber