CHP’li Kaya’dan başkanlara ziyaret

CHP’li Kaya’dan başkanlara ziyaret

CHP Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ile Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu ziyaret etti. Başkan Gümrükçü’nün makamındaki buluşmada Çiğli’nin ekonomik, siyasi ve beşeri yapısını takip ettiğini belirten Kaya, ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı, yeni dönemin Çiğlililere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Topluma hizmet

Başkan Gümrükçü de, tebrik ziyaretinden dolayı Genel Başkan Yardımcısı Kaya’ya teşekkür etti, Çiğli’nin sembolü olan flamingo maketi hediye etti. Ardından Başkan Selvitopu’nu makamında tebrik eden Kaya’ya, CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ve meclis üyeleri eşlik etti.

Kaya, Karabağlar’da halkın yararına projeleri hayata geçiren, başarılı bir yönetim anlayışı sergileyen Başkan Selvitopu’nu yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti. Başkan Selvitopu da, “Bireylere değil, topluma hizmet anlayışımız sürecek” diye konuştu.

Diyarbakır'da zırhlı polis aracına saldırıDiyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına el bombası atıldı.
Agave bitkisi 20 yıl sonra çiçek açtıSakarya'nın Akyazı ilçesinde, sadece bir kez çiçeklenen ve ardından kuruyan agave bitkisi dikiminden 20 yıl sonra çiçek açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber