Çiftçiler, damlama sulama sistemi istiyor

Çiftçiler, damlama sulama sistemi istiyor

Salihli kirazı ve Sultaniye çekirdeksiz kuru üzüm başta olmak üzere pamuk ve domates üretiminde önemli bir yere sahip olan Salihli Ovası’nda çiftçiler, eski yöntem sulama sisteminin yerine modern sulama sistemi istiyor. Yetkililerden destek beklediklerini vurgulayan Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, “Tarlalarımızı kapalı sistem sulama yöntemiyle sularsak, ürün ve toprağın geleceği açısından çok önemli kazanımlar elde edebiliriz” dedi. l DHA

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber