Çiğli halkı sandık başında

Çiğli Belediyesi, ilçenin 26 mahallesinde sandık kurdu. 11 ve 12 Temmuz’da iki gün boyunca, vatandaşlar dilek, öneri ve taleplerini hazırlanan formlara yazarak sandıklara atmaya başladı.

Çiğli halkı sandık başında

Çiğli Belediyesi, ilçenin 26 mahallesinde sandık kurdu. 11 ve 12 Temmuz’da iki gün boyunca, vatandaşlar dilek, öneri ve taleplerini hazırlanan formlara yazarak sandıklara atmaya başladı. Esentepe Mahalle Muhtarlığı’nda kurulan sandık başına giden Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, vatandaş odaklı belediyecilik yapabilmek adına, Çiğlililerin talep ve önerilerini toplamak istediklerini söyledi.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber