Çocuklar yıpranmasın

Boşanma davasında yaşadıklarından yola çıkan Dilek Ekici miniklerin süreçten etkilenmemesi için tiyatro grubu kurdu

Çocuklar yıpranmasın

Muğla’da yaşayan iki çocuk annesi Dilek Ekici (34) boşanma sürecinde yaşadıklarından yola çıkıp çocukların olumsuz etkilenmemesi için harekete geçti. Anne-babası boşanan miniklerin biraraya gelip sosyalleşmesini amaçlayan Ekici, ‘Çıplak Ayaklı Çocuklar’ isimli tiyatro grubunu kurdu.
Çekişmeli boşanma davalarında velayet davası süren çocukların durumdan psikolojik olarak etkilenmelerini ve kötü alışkanlıklara yönelmelerini engellemek istediğini belirten Ekici, projeyle ilgili şöyle konuştu:

22 çocuk sahnede

“Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş bize yer tahsis etti ve destekleriyle kursu açtık. Geçen yıl eylül ayında çalışmalara başladık, şubat ayında da ‘Güldüren Çocuklar 1’ adlı komedi oyununu sahneledik. 7- 14 yaş aralığında 22 çocuğumuz var. Ebeveynleri birlikte olanlar da yer alıyor. Biz aynayız, yavrularımız her şeyi bizden öğreniyor. Sürekli ‘Kötü olmak kolay, iyi olmak zordur. Bu dünyayı sevgi, iyilik kurtaracak’ diyorum.”

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.
20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber