Denizli’de hizmetler bir tık kadar yakın

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ‘Otobüsüm nerede?’ uygulamasından nöbetçi eczanelere birçok hizmeti mobil uygulamada bir araya getirdi. Kayak Merkezi de bu uygulamada...Başkan Osman Zolan, “Hizmet çok beğenildi” dedi

Denizli’de hizmetler bir tık kadar yakın

Denizli Büyükşehir Belediyesi, güncellenen mobil uygulaması ile birçok hizmeti vatandaşlara hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor. Vatandaşlar, otobüsüm nerede uygulamasından nöbetçi eczanelere, adres bilgi sisteminden Denizli Kayak Merkezi dahil kentin 11 ayrı noktasında yer alan şehir kameralarına kadar geniş bir yelpazeden yararlanabiliyor.

Uygulama Apple Store ve Google Play Store’dan Denizli Büyükşehir Belediyesi adıyla indirilebiliyor.

Mobil uygulama içinde, Büyükşehir’in haberleri, duyuruları, adres bilgi sistemi, borç sorgulama, nöbetçi eczaneler, mezarlık bilgi sistemi, hava durumu, son depremler, şehir kameraları, çek&gönder iletişim ağı ve ulaşım modülleri bulunuyor.

Büyükşehir Başkanı Osman Zolan, güncellenen mobil uygulamayla birçok kolaylığı Denizlililerin cep telefonuna taşıdıklarını kaydetti.

Bolu'da şüpheli çanta alarmıBolu'da, kentin en işlek meydanında unutulan sırt çantasını görenler durumu polise bildirdi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantanın içinden defter ve kitap çıktı.
22 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber