Denizli ulaşımına 60 yeni hat

Büyükşehir, ekonomik ve konforlu seyahat için toplu taşımada yeniliklere devam ediyor

Denizli ulaşımına 60 yeni hat

Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde hizmet veren belediye otobüs hat ve saatlerinde yeni düzenlemeler yapmaya başladı. 6 ayrı bölgede oluşturulacak 36 ana hat ile Denizlililer daha hızlı, ekonomik ve konforlu yolculuk yapacak. 60 dolayında hatta 230 otobüs hizmet verecek. Yeni düzenlemede fiyat artışı yapılmayacak.

Aktarma tarih oluyor

Denizli’nin sürdürülebilir bir trafik ağına kavuşması için çok büyük yatırımlara imza attıklarını söyleyen Başkan Osman Zolan, “Artan yerleşim bölgesi ve nüfus yoğunluklarını dikkate alarak otobüs hatlarında düzenlemeye gidiyoruz. Açılan yeni hatlar ve birleştirilen hatlarla vatandaş aktarma yapmak zorunda kalmayacak. Bu kapsamda köprülü kavşaklar, yeni çevre yolları, üst geçitler, otoparklar, Trafik Yönetim Sistemi gibi sayısız yatırımı da kentimize kazandırdık” dedi.

TEM'de feci kazaİstanbul Sarıyer’de TEM otoyolu FSM çıkışında yolun karşısına yaya olarak geçmeye çalışan bir kadına otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan kadın olay yerinde feci şekilde can verdi.
Yaralı akbaba, jandarma ekipleri tarafından kurtarıldıMalatya'da devriye görevi yapan jandarma ekipleri, buldukları yaralı akbabayı tedavi ettirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber