Geri Dön

DERBİ PRİMİYLE CEZA ÖDEDİLER

KSK?yönetiminin, Göztepe zaferinden sonra 4 bin TL’ye yükselttiği prim, Adana Demirspor yenilgisi nedeniyle 3 bin TL kesintiye uğrayınca futbolcular çileden çıktı

DERBİ PRİMİYLE CEZA ÖDEDİLER


Yeşil kırmızılı futbolcular, Göztepe galibiyeti sonrası 4’er bin TL prim beklerken sadece bin TL alacaklarını öğrenince, şoke oldular. Bu gelişme üzerine antrenmana çıkmak istemeyen oyuncular, teknik heyet tarafından güçlükle ikna edildi. Ligin 7 haftasında İzmir’de 4-1 kaybedilen Adana Demirspor maçında oynayan, ancak Göztepe derbisinde forma giymeyen futbolcuların cezalarının ise gelecek haftalarda hak edecekleri primlerden kesileceği bildirildi.

Yine aynı senaryo
Bu arada 3’er bin TL’lik cezaların, maaşlarını alamayan teknik adamlara da uygulanacağı öğrenildi. Karşıyakalı futolcular, peşinatlarının ödenmemesine tepki olarak Tavşanlı Linyit deplasmanına bir gün gecikmeli gitmiş, alacaklarının bir bölümü geçen hafta Yaşar Holding’in katkısıyla ödenmişti. Yönetimin, futbolcuların bu tavrı üzerine ne yapacağı, merakla bekleniyor.

ABD yasak dinlemedi! Tehlikeli deneme...ABD Hava Kuvvetleri, Donald Trump yönetiminin yakın zamanda çekildiği Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler (INF) Anlaşması kapsamında yasaklı olan orta menzilli karada konuşlu bir balistik füzeyi denediklerini açıkladı.
Yunanistan'dan skandal hareketYunan askerinin göçmenleri yasa dışı yollarla Türkiye tarafında bıraktığı görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber