Geri Dön

Dersten çıkıyor yelkene koşuyor

Dersten çıkıyor yelkene koşuyor

İZMİR Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bbölümü son sınıf öğrencisi Kaan Parlas (21) tutkunu olduğu yelken sporunda kazandığı 32 kupayla, spor ile akademik yaşamın bir arada yürütülebileceği konusunda örnek oluyor.

11 yaşında su sporlarıyla ilgilenmeye başladığını ve zamanla kendisinde tutku haline geldiğini belirten Parlas, “Hocalarımın destekleriyle derslerle birlikte spor yaşamımı da sürdürüyorum. Mezun olduktan sonra lojistik alanında kariyerimi devam ettirmeyi düşünüyorum. Yelkeni de bırakmayacağım. Spor, beni hem dinç hem de sağlıklı tutuyor. Derslerime konsantrasyonumu artırdı. İş hayatında da bana yardımcı olacağını düşünüyorum. 2024 yılındaki olimpiyatlara katılmayı çok istiyorum, bunun için hazırlanacağım” diye konuştu. l İZMİR DHA

Elazığ'daki depremin ardından Haluk Levent konserini iptal ettiElazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından gelen haberler üzerine sanatçı Haluk Levent, Bursa'daki konserini iptal etti. Konseri yapmanın hiçbir anlamının kalmayacağını belirten Levent, başkanı olduğu Ahbap Derneği üyeleriyle sürekli irtibat kurup, bölgedeki gelişmeleri yakından takip etti.
Prof. Dr. Naci Görür Elazığ ve çevresini vuran depreme nokta atışıyla işaret etmiştiHakan Çelik: “6 Ekim 2019 tarihinde CNN Türk’te Hafta Sonu programıma katılan Prof. Dr. Naci Görür Elazığ ve çevresini vuran depreme nokta atışıyla işaret etmişti. Bilim insanları, yıllardır bu risklere dikkat çekiyor acil önlem çağrısı yapıyor.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber