Deve güreşleri nefesleri kesti

Devecilik Kültür ve Deve Güreşleri Federasyonu Kış Dönemi Deve Güreşleri Sezonu kapsamında düzenlenen Dikili Deve Güreşleri etabı 120 pehlivan devenin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Deve güreşleri nefesleri kesti

Şenlik havasında geçen yarışlara 5 bini aşkın güreşsever katıldı. Kıran kırana geçen mücadeleler sonucunda Çine’den Kaltun ve Ulucan’dan Uluhan Tertip Komitesi kupasını, Atça’dan Baybora 1 ve Milas’tan Yiğit Anıl Dikili Belediye Başkanlığı kupasını kazandı. Salihli’den Çakır ve Poyracık’tan Ceylan 1 Dikili Şoförler ve Otomobilciler Odası kupasınının, Edremit’ten Faytoncu ve Tire’den Çevik Kuvvet Dikili Çiftçi Mallarını Koruma Derneği kupasının sahibi oldu. Belediye Başkanı Mustafa Tosun, “Bu geleneğin yarınlara güçlü bir şekilde ulaşması için desteklerimizi esirgemiyoruz” dedi.

Asansör teknisyeni nöbet gününde akıma kapılarak öldüAntalya'da, asansör bakım firmasında teknisyen olarak çalışan Oğuzhan Aykurt (23), nöbet gününde bir kafenin arızalanan asansörüne müdahale ettiği sırada elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.
Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber