Dijital sınıfla sıkı dostluk kuruldu

Dijital sınıfla sıkı dostluk kuruldu

İzmir’in Foça ilçesindeki Reha Midilli İlkokulu öğretmenlerinden Ozan Aras’ın koordinatörlüğünü üstlendiği AB Erasmus+ projesi başarıyla tamamladı. ‘Z Generation İn Digiital Classrooms’ adlı proje kapsamında öğretmen ve öğrenciler birbirlerinin ülkelerine giderek yaratıcı okur yazarlık, çizgi roman oluşturma, arttırılmış gerçeklik uygulamaları, online sınavlar ile eğlenceli değerlendirme ve kodlama faaliyetleri konularında çalışmalar yaptı. Aras, proje sayesinde samimi dostluklar kurulduğunu belirtti. l SEYFİ GÜL DHA

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber