Disiplinin zaferi!

Evinde Adana Demirspor’u 90+1’de Beykan Şimşek’in attığı golle 2-1 yenerek haftayı 3 puanla kapayan Altınordu, puanını 28’e çıkararak, tekrar play off’a göz kırptı.

Disiplinin zaferi!

‘Oyuncularımdan memnunum’

Sahaya her zaman olduğu gibi 3 puan parolasıyla çıktıklarını söyleyen Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, oynanan futboldan ve alınan galibiyetten memnun olduğunu söyledi. Altınordu’nun en büyük özelliğinin, 90 dakika oyundan kopmadan, hakemin son düdüğüne kadar aynı disiplinle sürdürmesi olduğunu vurgulayan Eroğlu, “Altınordu bu özelliğini temel ilke olarak benimsemiştir. Her maçta bu anlayışımızı ve disiplinimizi sürdürüyoruz. Yeneriz, yeniliriz, berabere kalırız. Ama asla oyun disiplininden taviz vermeyiz” diye konuştu. Kalan maçlarını da aynı disiplinde sürdüreceklerini söyleyen Hüseyin Eroğlu, “Ligin devre arasında gidenler gelenler oldu. Önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum. Play Off’a kalmamız asla sürpriz olmaz” dedi.

Bakan Akar'dan S-400 açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar bütçe görüşmeleri kapsamında TBMM Genel Kurulu'ndan konuştu.
11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber