Doğanın içinde lüks bir yaşam

İzmir’de pek çok başarılı projeye imza atan Cabbaroğlu ve Boran Emlak ortak girişimi ile kurulan Forbest Yapı, Sarnıç, Alaçatı ve Gaziemir projelerinden sonra Görece’deki yeni projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladı.

Doğanın içinde lüks bir yaşam

Projeler hakkında bilgi veren Forbest Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Serbest, “Görece bizim için çok önemli çünkü konumu anlamında çok değerli ve doğanın içinde bir bölge. Bölgede olağanüstü bir değişim ve bu değişimle uzun yıllar sürecek bir değer artışı da söz konusu. Biz de Görece’ye projelerimiz ile büyüme ve gelişme sürecinde öncülük etmeyi planlıyoruz. Görece doğanın içinde lüks bir yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat” dedi.

Haziran’da teslim

Görece projelerinden olan Forbest Oliva, kullanıcılarına geleceğe açılan modern, sessiz ve yeşil bir yaşam vadediyor. 2 Toplam 9 bin metrekare alan üzerine konumlandırılmış, 2 bloktan oluşan proje, sosyal donatları, açık-kapalı havuzuyla dikkat çekiyor. Projenin II. Etap teslimleri Haziran 2018’de.

Gümrüğe takılan 4 milyonluk lüks araca 1.6 milyon TL'den de alıcı çıkmadıGümrüğe takılan ve sahibi gizli tutulan 4 milyonluk lüks araç, e-ihale yöntemiyle 1.6 milyon liradan satışa sunulsa da alıcısı çıkmadı. Araç, ihale komisyonunun belirleyeceği daha düşük bir tutarda satılmaya çalışılacak.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber