Dört kıtaya EXPO tanıtımı

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Rotary Enstitüsü 2012 toplantısında EXPO tanıtımıyla İzmir’i bir adım öne çıkardı

Dört kıtaya EXPO tanıtımı

Bu yıl ilk kez İzmir’de düzenlenen Rotary Enstitüsü 2012, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan ülkelerinin katılımıyla İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleşti. 26 ülkeden Rotaryenlerin buluştuğu toplantıda Balkan ülkeleri de tam katılımla yer aldı. Rotary 2440. Bölge Federasyonu ev sahipliğinde düzenlenen Rotary Enstitüsü’nde konuşmasını gerçekleştiren Konak Belediye Başkan Dr. Hakan Tartan, EXPO vurgusu yaptı. Başkan Tartan, İzmir’i uluslararası etkinlikle 26 ülkeden gelen Rotaryenlere şöyle seslendi:
“EXPO yolundaki İzmir’de, Konak Belediyesi olarak küçük dokunuşlarla topluma ve geleceğe yönelik umudu yaşamın her alanına uyguluyoruz. EXPO’nun İzmir’e ateş çemberinin ortadan kalkması anlamında İzmir’den verilecek barış mesajı anlamlı bir katkı olacaktır.”

Mardin'de PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcı infilak ettiMardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlerce araziye tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber