‘Dünyadaki ilk ve tek bayram’

‘Dünyadaki ilk ve tek bayram’

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, TBMM’nin 99. kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çankırı, “23 Nisan’ın çocuklarımıza ithaf edilmesi Gazi Meclisimizi, dünyadaki diğer benzerlerinden ayıran bir başka özelliğidir. Bu bayram, dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması bakımından da ayrı bir öneme sahip” ifadelerini kullandı.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber