‘Dünyadaki ilk ve tek bayram’

‘Dünyadaki ilk ve tek bayram’

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, TBMM’nin 99. kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çankırı, “23 Nisan’ın çocuklarımıza ithaf edilmesi Gazi Meclisimizi, dünyadaki diğer benzerlerinden ayıran bir başka özelliğidir. Bu bayram, dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması bakımından da ayrı bir öneme sahip” ifadelerini kullandı.

Birlikte yaşadığı kadını demir çubukla öldüresiye dövdü!Antalya’da, 2 çocuk babası Ali Y. (30), birlikte yaşadığı Serpil Ü.'yü yüzmek için gittikleri deniz kenarında, demir çubukla bayıltana kadar dövdü. Gözaltına alınan Ali Y., "Başıma demir çubukla vurdu. Çok sinirlendim ben de dövdüm" dedi.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber