‘Edremit’te anketler Cumhur İttifakı diyor’

Belediye Başkan adayı Av. Tuncay Kılıç: Daha önceki hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

‘Edremit’te anketler Cumhur İttifakı diyor’

CUMHUR İTTİFAKI, 31 Mart’taki yerel seçimde Balıkesir’in Edremit ilçesinde de çalışmalarını en yüksek oyu almak için hazırlanıyor. Daha önce iki dönem Edremit Belediye Başkanlığı yapan Av. Tuncay Kılıç, ittifakın adayı olarak iddialı.
Edremit’e olan hizmetleriyle bilinen Kılıç, bölgeyi hareketlendirecek 100 proje açıkladı.
Edremit Belediye Başkanlığı görevini iki kez başarıyla yürüten, halka ulaştırdığı birçok hizmetle bilinen Kılıç, Edremit’in ihtiyacı olan çalışmaları yapmak için harekete geçti.
Amacının ilçeyi farklı bir noktaya taşımak olduğunu dile getiren Tuncay Kılıç, “Belediye Meclisi üyesi adaylarıyla el ele verdik. Çok önemli çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Edremit’i yarına taşıyacağız” dedi.

‘Özlem bitecek’

Halkın desteğini arkalarına alarak emin adımlarla ilerlemek istediklerini vurgulayan Kılıç, “Edremit’in tüm mahallelerine giderek sorunları kaydediyoruz. Vatandaşlarımızla çok iyi bir iletişimimiz var. Onların isteği doğrultusunda hizmet maratonu daha önce kaldığımız yerden başlayacak” diye konuştu. Kılıç, ekibiyle birlikte değerlendirme yaptıklarında ilçenin son 5 yılda hizmet garibi olduğunu gördüklerini ifade etti, “Sorunları çözmek için buradayız. Vizyon projelerimizle ilçeyi şahlandıracağız. Bunun için çok çalışacağımıza söz veriyoruz” şeklinde konuştu.
Yaklaşık 3 bin kişiye bir konuşma yapan Cumhur İttifakı adayı Av. Tuncay Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz vatanı, milleti bölmek isteyenlerle aynı kefede hiç olmadık, olmayacağız. Sizlerle gurur duyuyorum. 1999’da bu meydandan indik Cumhuriyet Meydanı’na ve seçimi aldık. 2009’da yine bu meydanda toplanıp aşağı indik ve seçimi aldık. 2019’da yine bu meydandayız ve bu seçimi de alacağız. Saatlerce bu soğukta beklediniz. Edremit’i çok daha güzel günler bekliyor. Sayılı günler kaldı. Özlem bitecek.”

Tel Abyad, 'Barış Pınarı' ile huzura kavuştuTürk Silahlı Kuvvetleri ile Suriye Milli Ordusu tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütü PKK/YPG'den arındırılan Suriye'nin Tel Abyad kentinde yaşam normale dönüyor. Terör örgütünün baskısı nedeniyle hayatları kısıtlanan Tel Abyad sakinleri, Türkiye ile huzura kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.
21 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber