Ege

31 Mart 2019’daki yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olan isimlere seslenen Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, hiç kimseden kentsel dönüşümle ilgili bir proje duymadığını ifade etti.

Ege

İzmir’deki deprem gerçeğini hatırlatan Aslan, “Belediye başkanlarımıza kentimizi, mahallemizi, sevdiklerimizi, canımızı emanet edeceğiz. Ne yapacaklarını bilmek hakkımız. Tek isteğimiz bu emaneti korumak için hazırladıkları projelerini duymak” dedi. Yerel seçimlerin bir kentin geleceğine yön verdiğini belirten Aslan, şöye konuştu:

‘Sanayi bölgeleri önemli’

“İzmir’de kentsel dönüşümün hala istenilen seviyede değil. Aday adayları, insanların daha sağlıklı binalarda, altyapısı, okulu, parkı, yolu, sosyal donatıları olan yerlerde yaşaması için ne yapacak?” dedi. Aslan, küçük ve orta ölçekli sanayi bölgelerinin de kentsel dönüşüm kapsamında değerlendirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Dev tatbikatta S-400’ler kullanıldıRusya’da gerçekleşen ve birçok Asya ülkesinin dahil olduğu ‘Merkez 2019’ Uluslararası Askeri Tatbikatı’nda S-300 ve S-400 hava savunma sistemleri ateşlendi.
17 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber