Geri Dön

Egeliler gurbette

Bucaspor zorlu Mersin, Karşıyaka ise Rize deplasmanında puan arıyor. Play-Off hesapları yapan Dardanelspor ise Samsun’da zafer peşinde koşacak. Maçlar bugün saat 13.30’da

Egeliler gurbette

Bank Asya 1. Lig’de yer alan üç Ege temsilcisi, bugün zirve yarışındaki konumlarını belirleyecek birbirinden önemli sınavlara çıkacaklar
Son beş maçın üçünü kazanarak üst sıralardan kolay kolay kopmayacağını kanıtlayan Bucaspor, Mersin’de ilk iki yolunda umut tazelemeyi amaçlarken, Buca ve Mersin galibiyetleri ile havaya giren Karşıyaka, Rize’de ilk altı kapısını açmanın mücadelesini verecek. Dardanelspor ise Samsun’da, “Yarışta ben de varım” diyebilmek için ter dökecek.

Karşıyaka’da Emrah dışında eksik yok
Üç takım da deplasmanda puan avına çıkarken, hiç kuşkusuz gözler, teknik kadroda gerçekleşen kan değişikliğin ardından ikide iki yaparak yarışa dört elle sarılan Karşıyaka’nın Ç.Rize sınavında olacak. Son dört haftaya müthiş bir fikstür avantajıyla giren Kaf-Kaf, Y.Rize Şehir Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak maçı kazanırsa sadece ilk altının değil, ilk ikinin de en büyük adaylarından biri haline gelecek. Emrah dışında eksiği bulunmayan KSK’nin en büyük şansı son üç maçını kaybeden rakibinin içinde bulunduğu psikolojik çöküntü.

Bucaspor’un fikstür dezavantajı var

Son dört maçın üçüncü deplasmanda oynayacak Bucaspor’u, bugün Mersin’de çok kritik bir 90 dakika bekliyor. Fırtına, Tevfik Sırrı Gür Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak karşılaşmayı kazandığı taktirde fikstür handikapını biraz olsun hafifletecek. Son dört haftada 7 puan alarak Play-Off hesapları yapmaya başlayan Dardanelspor ise Samsunspor ile 13.30’da başlayacak müsabakadan üç puanla ayrılırsa, sesini iyice yükseltecek.

KALAN MAÇLAR
BUCASPOR
Mersin (D)
G.Antep (D)
Ç.Rize
K.Erciyes (D)

KARŞIYAKA
Ç.Rize (D)
Kocaeli
H.Tepe (D)
Boluspor

DARDANEL
Samsun (D)
Giresun
Altay (D)
G.Antep BŞB

Köpeğe kalaslı dayak cep telefonuna yansıdıYalova’nın Çiftlikköy ilçesi Aşağı Gacık mevkisinde köpeğini kalasla döven Hasan A. adlı şahsın uyguladığı vahşet cep telefonuna yansıdı.
13 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber